...:::The Best Of Abu Forum:::...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Мой Мир и Я » Ushaglig

Ushaglig

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

gelin ushaglig gunlerimizi yadimiza salag. neler elemishik ,decel olmushug yoxsa mamanin papanin sozune gulag asan .

0

2

men shexsen heyasiz olmusham hami agliyirdi elimden indi ele sakitem sesimde cixmir mama deyir uschag olanda ele ki görürdüm sakitdi bashdiyirdim gischgirmaga ili gedirdim kimise cimcigliyirdim obshemde camaatin bashina oyun acirdi axirdada döyülürdüm hihi daji baxcada mellimenin bashina cixmishdim hehe
demeli oturmushdum pencerenin giragindaaa pencerede bi az yuxarida idi cixmaz olmazdidaa yaniki hee mende galdim ne edim dirmahsdim ora mellimede geldi gördü meni deyir orda niye oturmusan düsh ashagi mende dedim düshüm harda oturum dedi ge cix bashima hehe mende düshdüm, gelirdim cixim bashina papani caxirtdirdi huhuhuhu döyülkdüm yene anliycaginiz heheheh
obshem SIRTIG olmusham hehe

0

3

Evvela salamlayiram  sizi eziz  tamashacilar :D !    men ushagligda  decel  biri  olmusham  indi  diyeceysizki  noldu buda  yalan danishdi yox  yalan deyil !  meni  baxcaya apara  bilmirdiler  evden !  hemshe  emi aparirdi meni  baxcaya  qoyub qayidanda  emi  ucun  qapini  men  acirdim  baxib  emi deli olurdu :D  bu  kimi  hadiseler  cox  olub danishsag burda yer  olmaz  birinide  soraya qalsin  taa   ;)

0

4

Мен ушаглыгдан дечел,еркёюн олмушам,еле инди де белейем)
Евде хемише данышырлар ки,нормал халда ушаг 10-11 айлыгынды,1 яшында йеримейе башлайыр.Амма мен 8 айлыгымда уже гачырдым)))Хамы аста-аста илк аддымлар атмага башлайыр,яваш-яваш йерийир,амма евдекилерин дидиклерине гёре..мен бирден-бире имекледийим вахт дуруб гачмага башладым)))Еле о гюнден бери де йерийирдим артыг)
Кароче,сизе мараглы бир ехвалат данышым.1-чи синфе геденде валидейнлерим мени тек гоймаг истемирдилер синифде,горхурдулар ки,муеллименин башына оюн ачарам,говар мени)))Яни о деречеде дечел идим)))
Горхдуглары да баш верди)))Кичичик спордан яранан сес-куйе гёре муеллиме меним устуме гышгырды,сонра узуну йениден лёвхейе чевириб дерсе давам еледи.Мен ися ёз нёвбемде партанын устуне чыхыб,ордан да муеллименин партасына тулландым)))) :D  (1-чи партада отурдугумдан месафе еле де узаг деилди)
Бундан сонра нелер баш вердийини ися гелен дефе данышарам)))

+1

5

Хюнер муеллим вар чашыр ону баша сала билерсян?)))

0

6

Men Ushaqliqda Decel olmusham.. )) elime kecenleri  pecde yandirirdim!   duzdu bunlari men xatirlamiram. amma ki ailem bunu  deyir =)     

bir shey yadimda qalib.. Ushaq vaxti  butun qonshu ushaglarin ustlerine qum tokub qacirdim  :D

0

7

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Мой Мир и Я » Ushaglig