...:::The Best Of Abu Forum:::...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Общий треп » Forumda oturanlarin nezerine!

Forumda oturanlarin nezerine!

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Forum Eylence merkezi deyil!!burda hansisa movzular haqqinda oz reylerinizi bildire bilersiniz!!Artiq sozler,zarafatlar lazim deyil Sizden cox Xahish edirem bunlari cathda da ede bilersiniz!!Kiminse Fikri bawqadir buyursun reyini yazsin!!
http://www.workzonedriver.org/images/tpm_no_danger_zone.gif

Спасибо за внимание!!!

0

2

bir soz  diyejem  menim qaqam incime ama forum gormemisen sen? bu hele harasidi  sen  russlarin formuna  bax  camat xatire  defteri tutub orda  :D ne ise qaqam sene ugurlar  heyatinda  ;)

0

3

mence zarafat elemek olar forumda amma offtop elemek yox hami temaya gore yazsa cox yaxshi olar

+1

4

ёх гагаш ялныш соз дейирсен форм хер фикре ачыгды зарафатадаа джитдийетедее мкараглы мовзуларада сиясетеде динеде довлетедее

0

5

mencede zarafat olmalidi temaya göre elbetdeki arada offtopda nadaki moderler ishdesinler bekar oturmasinlar zuhaha

0

6

Balashka
Senin fikrinle raziyam ay sagol here temaya gore nese yazsin!!
SOZCU
gorde qardasim emnde oz fikrimi bildirdim:)
LestaD
qaqashim bir azdan mende ruslari getirecem bura girende foruma qoy gorsunlerki bizim forum onlarin forumundan nece abirlidir  :D
                                                                                   http://forum.bakililar.az/style_emoticons/default/azflag.gif

0

7

= AbuChat Наш чат =
= Отдых и развлечения =
= О серьёзном =
= О самом сокровенном =
= Дамская комната =
= Администрация форума =

Гёрдуйунуз кими Разделлер яратмышыг ки, разделлере уйгун темалар ачасыз ве музакире апарасыз.
Зарафатда олар, музакиреде олар.Садече кимися теггир етмек олмаз!
_
Хёрметли ГНЕВ.Сян ёзун 1-чи нёвбеде сеф етмисян.Бу теманы [О серьёзном]+[Религия] -да ачмырлар.

0

8

ashibka   tutur :D

0

9

Forumda achdiginiz movzularin yeri yoxdu bele movsulardan ancaq mirt tutmaq olar  :big_boss:

0

10

Ay usta bir dene de "Мой компьютер" -den zaddan bir shey ach )) Men darixdim uje )

0

11

Yaranan Movuzalara  ve  Movzu yaradanlara qarshi Hormetsizdik elemeyin!!! kim ne bacarir onuda esirgemir!!   

0

12

da  oldu  bash uste  Admin qardash...  Tushme  elime :D

0

13

Dayan indi sen men sene gosterecem forumda nece ishlemey lazimdi   :D

0

14

yaxci  ishdiyirsen forumda  zadda?  :D acib  tokmusen  burda  shekillerde  cilpag  qizlarin shekillerini zadi  o bekhemin shekline  baxdim ele  o nedi  ele ayif  olsun sene :D

0

15

Arada mene + Pilus qoy Forumda qalxim :rofl:

0

16

+ isteyirdin hahaha mende sene - verdim zuhahaha

+2

17

bura  sizin cun secki menteqesi zad  deyilee  ses  verin zad  diyirsiz :D  + menede  pilus  qoyun dalda qalmisham  :rofl:

+1

18

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Общий треп » Forumda oturanlarin nezerine!