...:::The Best Of Abu Forum:::...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Юмор » Mirt mesajlar

Mirt mesajlar

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

1.Bir gün gelecek dünyanı aclıq bürüyecek. Köklerden dolma, arıqlardan çığırtma biçirecekler. Amma senden dovğa bişirecekler çünki sen qatığsan.
2.Şekilini çek İraqa gönder qoy görsünler ki, müharibeden de dehşetli şeyler var.
3.Dunen sunu dunyanın un gozel, en şeker hediyyesini yollamaq istedim. Poçtalyon üstüme qışqırdı ki, qutunun içinden çıx. :D
4. İnsanlar deyişir, xeyallar deyişir. duyğular deyişir, hetta arzular deyişir. Deyişmeyen birce senin corablarındı. Get corablarını deyiş.
5.Bayaq radiyoya qulaq asırdım dediler ki, Ayna Sultanova heykelinin qabağında yeke baş, şelpe qulaq, çep göz, mırıq diş bir meyid tapılıb.Tez mene zeng ele senden nigaranam.  :lol:
6.İslanmaq istedim seninle yağışda. İslana bilmedim meni bağışla. Sen menim yanımda böyük öküzsen, men senin yanında kiçik qarışqa.
6.Bir anlıq qış gecesini tesevür et. Üzerinde qar deneciklerinin naxış vurduğu pencereye bax. Orda milçek var. Zehmet olmasa onu öldür. Menzereni pozur. :lol:
7.Yeni kompaniya
doğulduğun tarixi 1313 ge gönder ve bizden öleceyin tarixi hediye olaraq qazan,çatdırılma ve basdırılma pulsuzdur.
hörmetle REHMETCELL  :D

indi  sizden  maragli sms-lerinizi  gozleyirem   ugurlar ! ;)

0

2

Sevgi Sudur, ich ich Qudur :lol:

0

3

Бу гедже хава чох союгдуу чох ушуюрем  хер мен ушуюенде сен мене берк берк сарылыб мени ушумейе гоймаздын сени чох озледим хардасан меним гозел пижамам :lol:

0

4

sen canin telefonuvu yandir, yoxsaaaa.................. :lol:

0

5

Хевва Адеме смс язырки "езизим де горум мени хегигетен севирсенми? Джабында исе Адем беле смс языр "Ай гиж Хевва бейем сенден башга севмейе адам варки.. хихи)))...

0

6

Элджан написал(а):

:lol:

0

7

Элджан написал(а):

Хевва Адеме смс язырки "езизим де горум мени хегигетен севирсенми? Джабында исе Адем беле смс языр "Ай гиж Хевва бейем сенден башга севмейе адам варки.. хихи)))...

Олуб адэ билирсян кимди? :O

0

8

salam aleykum Elcan allah seni oldurmesin yaziqsan estafullah ayibdi ee deli

0

9

Sene bir sual verecem amma fikirlesh sonra cavab ver. Bananlar niye topa halda bitir? eger bilmirsense gedim bashqa meymundan sorushum  :lol: 

0

10

1. Bir gün üzünden serxoşluq yağan bir nefer, mağazaya gelir. Satıcıya deyir ki, mene bir dene balaca araq ver, 150 qram da kolbasa, amma bax ha, kolbasa halal olsun.  :rofl: 

2. Gözlerini yum tesevvür et ki, biz hamıdan uzaqda quşların sesine, yarpaqların esmesine qulaq asırıq. Isti güneş bedenimizi qızdırır biz ise kartof yığırıq. :D

3. Baharın gelişinde açan güller var ha?, al elvan rengleri ile yaşıl yarpaqları ile sevgini anlatan, bax o güllerin tikanı gözüne girsin.  :rofl:

0

11

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Юмор » Mirt mesajlar