...:::The Best Of Abu Forum:::...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Религия » Momin yoxsa Kafir?

Momin yoxsa Kafir?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Dine Imana gelib yeni Namaz qilib sonram uzursuz sebeblerden onu atan insanlara nece baxirsiz ve onlara ne deyerdiz...?

0

2

гардашым беледики намаз фарз буйрулуб хер инсан намазы атаркен беханеси олур озуне хагг газандырыр ама аллах янында  хагг газандыра билмейежек джахил олуф гылмаянлардан чох биле биле гылыф атанлар чох гунах сахибидирлер хеч бир шей намаза мане ола билмез инсан варки гозу иле намаз гылыр бу бахымдан хеч бир бехане себеб намаз гылмамага мазарет дейил имана гелин

0

3

eger insan ozunu islama qapayirsa bu hec depis deyil yalniz ona axira qeder riyayet etmek lazimdir. namazi hec vaxt qilib atmazq olmaz . Bu o delekdir ki sen 2 defe cox gunah ishletmish olursan

0

4

Namazi qilib hec vaxti atmag  olmaz !

0

5

Namazi qilmaga bashlamazdan evvel derinden fikirleshmeyi meslehet bilerdim..Cunki Namazi qilib ataceysense onda qilmamagin vacibdir..Cunki boyuk gunaha bataceysen..Arzu edirem ALLAH bize dogru olan yolu qostersin..AMIN Inshallah..!!

0

6

Bele danisaqda indiki usaqlar (14-15 yasli)namazi Estafurullah maraq ucun qilirlar:!!!!sonra davam ede bilmediyleri ucun atirlar ,indi ozunuz fikirlesinde!!!!

От АдвокатДьявола:Спасибо за Внимание!!!

0

7

Элджан написал(а):

Namazi qilmaga bashlamazdan evvel derinden fikirleshmeyi meslehet bilerdim..Cunki Namazi qilib ataceysense onda qilmamagin vacibdir..Cunki boyuk gunaha bataceysen..Arzu edirem ALLAH bize dogru olan yolu qostersin..AMIN Inshallah..!!

Senin Cumlen tamami ile sefdi...!  Namazi qilib atacaqsansa, qilmamagin vacbdirde ne demek? Sen kimsen ki Namazi qilmamagi vacib gorursen? ALLAH TALA buyurduki, her bir insan  vacib Olan NAMAZI qilmalidir..!!  Tutaqki: Men namaz qilib atmisham, ama sen hec qilmamisan ve pis pis sheylerle, pis pis emellerle meshgul olmusan!  bele cixirki  senin gunahin menim gunahlarimnan az olacaq? ve men daha cox gunah qazaniram?   

Men isteyerdim ki her kes Namaz qilsin ve namazin gozelliyini bilsin!

0

8

Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Религия » Momin yoxsa Kafir?