...:::The Best Of Abu Forum:::...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Обсуждение модераторов » Пожаловаться на Miss_XA1000000


Пожаловаться на Miss_XA1000000

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Пожаловаться на Miss_XA1000000

0

2

salam aleykum tebrik edirem ugurlar qaqa

0

3

Ask__oyunu написал(а):

salam aleykum tebrik edirem ugurlar qaqa

Гага дейил Мисс-ди :D

0

4

Ask__oyunu написал(а):

salam aleykum tebrik edirem ugurlar qaqa
0+-

exxx Ruslan Sen dehshetsen!!  :rofl: Adminsen ama chatdaki Nikleri Moderleri Tanimirsan!

0

5

EmiLyano написал(а):

exxx Ruslan Sen dehshetsen!!   Adminsen ama chatdaki Nikleri Moderleri Tanimirsan!

Ня гёруб МИСС неди, Ник неди :D Бунларынки анчаг БЛОК етмекди, чинсиййет марагландырмыр)))

0

6

Робот написал(а):

EmiLyano написал:
exxx Ruslan Sen dehshetsen!!   Adminsen ama chatdaki Nikleri Moderleri Tanimirsan!Ня гёруб МИСС неди, Ник неди  Бунларынки анчаг БЛОК етмекди, чинсиййет марагландырмыр)))

Demde... 2 dene smalik gonderene Закидать окнами  gondersin bu  :rofl: 

0

7

Miss_XA1000000      Men Raziyam  :cool:

0

8

Ask__oyunu написал(а):

salam aleykum tebrik edirem ugurlar qaqa

Сени индийене кими баша сала билмедим дее..Аде есгере гетмирлерее... угурлар гага неди..? Миллет бу Мисс-ин недже модер олмагындан данышыр.. :tomato:

0

9

Мис_ХА1000000 она правда Мисс..Уважаю и обажаю..Удачи те Леди Докторитца.. :cool:

Отредактировано Элджан (2008-03-27 20:43:39)

0

10

inanma bu elecanda kimi goruru aqzinin suysu axir))))))))
    bir sozle men de seni tebrik edirem uqurlar

0

11

чох яхшы инсанды инсан кими (бынын бырда не иши вар??) :P  дедийим кими ныкыны мис_бугеламун еля да рахат оладжах ))) сяна угурлар   (ПСИХ)

0

12

SENDEN XOSHUM GELIR AMMA KI MENI ALDATMAQ LAZIM DEYIL OLAR MI UREYIM SENDEN CAVAB GOZLEYECEM OPUREM SAQOL :tomato:

0

13

Всем большое спосибо.....и за добрые слова и за критику!!!!

0

14

Combats_Man
не..джаваб гозлеирсен....не вахт сени аладмышам?...бильмег олар ми?

0

15


Вы здесь » ...:::The Best Of Abu Forum:::... » Обсуждение модераторов » Пожаловаться на Miss_XA1000000